Tel: 0531 510 48 65 Email: layaholistic@gmail.com

0

Biyografi

Quantum Clairvoyance Practitioner via Hypnotherapy

 

Herkese sevgi dolu merhaba:) Uzun süredir içinde rol aldığım kişisel gelişim dünyasının  bir parçası olmaktan müthiş bir keyif ve heyecan duyuyorum. 2013 yılından itibaren Türkiye’nin dört bir yanında harika seminerler organize ettik ve biz çok keyif aldık. Seminer ve seanslarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Laya’nın kurulum amacı ise kişisel gelişim dünyasına ait disiplinleri demet haline getirmek, birleştirmek ve daha çok kişiye ulaşmaktır !
Bu yolda açılan durugörü yeteneklerimle kendimi manyetik görüntüleme merkezi gibi hissetmeye başlasam da geçmiş hikayeleri, gelecek potansiyelleri, insan bedeninin iç yüzeyini, epitel dokuların desenlerine kadar hologramları, organları, varsa sıkıntıları, enerji merkezlerinin renklerini, etrafımızda dolaşan totem hayvanları, ışık varlıkları vs. görmek, bu yüksek tutkumu harekete geçirdi.  Bu saydığım enerji düzeylerini algılamak doğuştan gelen yatkınlığın yanı sıra bir dizi sağ beyin çalışması gerektirdi. Efsanevi eğitmenimiz Vernon Frost ile defalarca yaptığımız eğitimler esnasında bedende kalmak, sağ beyini ve değişik algı düzeyleri keşfetmek benim için eşsiz deneyimlerdi ve çok sevgili Ayşe Kızılöz ile geçirdiğim harika vakitler bu deneyimleri uygulanır kıldı. Gerçekten doğru kaynaklarla ulaştığım için kendimi şanslı ilan ediyorum. Durugörünüz ve çeşitli algı düzeyleriniz açılınca müthiş bir paylaşma ihtiyacı kaplıyor sizi. Tüm bu birikimleri hipnoz teknikleri ile birleştirince ortaya güzel seanslar çıkıyor.
Seanslarda yaptığım şey kısaca kişinin alanını okumak ve kuantum boyutta alan tutarak kendini dönüştürmesine kanal olmak. Küçük bir örnekle; mesela kişinin yaşam enerjisi bir şekilde düşmüşse enerji boyutunda bunu şöyle görüyorum: Birbirine bağlanmış  ışın zincir halkalarından biri kopmuş ve diğer enerji merkezleri ile iletişimi kesilmiş. Sonra niyetin transformal gücü ile bu halkaları tekrar birbirine bağladığımızda kişi iyileşmeye başlıyor. Bu sanırım yaptığımız şeyin en basit hali. Hala nasıl bu kadar işe yaradığını aklımızla çözemiyoruz:) Bazen kişinin geçmişi atılım yapmasına engelken, bazen çocukluktan kalma düşünce formları (hipnozla çözülen) kişiyi aynı alanda tutuyor. Çeşitli teknik ve çalışmalarla bu alanlardan çıkmak mümkün …
Bu denli yoğun çalışmalar, hayat akışımızdaki çözülmeleri hızlandırınca meydana 2016 Kova Yeniay’ında kelime anlamı çözülme demek olan Laya’ çıktı;)
Herkes deneyimlesin diye …
En içten sevgilerimle …

Sertifikalar ve Eğitimlerden bazıları: Labirent Semineri (Vernon Frost Türkiye), Hipno-Meditasyon,  Psişik Yetenekler, Mucizeni Gerçekleştir, Ezoterik Araç Kutusu, Past Forward(Geçmiş Yaşam), Şifa Semineri, Bedeninizin Gizli Dili (Inna Segal), Kiesha Crowther ile Şamanik Yol, Ayşe Kızılöz ile Kuantum Atılım, Heal Your Life, Silva Zihin Kontrolü (Ayşen Edis), Berivan Sungur ile Yin Yoga (Kaz Dağları), Yoga Academy Kamp Programları, Akif Manaf ile Çakra çalışması, Beki İkala Erikli ile Meleklerle Yaşamak , Quantum Touch (Kuantum Dokunuş) 2010.
( Certificate : HMI Amerika Hipnoterapi Koleji 2015  )

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır