Akrep Dolunayı ve 2020 Yeni Ay Düğümleri

Akrep Dolunayı ve 2020 Yeni Ay Düğümleri

Akrep'te Süper Çiçek Dolunayı
Flower full moon adını Mayıs ayında açan binlerce çiçekten alır.

Akrep burcunun 17 derecesinde gerçekleşen bu dolunayda sizden saklanan ve pembe hayallerinizi sarsan bazı bilgiler gelebilir.

Merkür olumsuz, neptun ise olumlu açı alıyor.
Merkür : bilgi
Neptün : hayallerimiz, muratlarımız

Akrep burcunun gerçeği deşifre eden gücü sizi sarsabilir ancak uzun vadede kendimizi kandırmaktan daha doğru bir yol çizecektir.

Yeniden plan yapın !
Bu bilgi ile güç yeniden size geçecek ????

Bu dolunayla birlikte ay düğümleri de burç değiştirdi.
Son 19 ayda Oğlak-Yengeç aksını deneyimledik.
Kimileri daha da işkolik olurken kimileri de yuva kurdu veya bu ikisi arasında bocaladı.

Şimdi bu dönem bitti.

Yay-ikizler aksında haritalarında yay etkisi taşıyanlar için zor bir dönem olabilir. Yay burcunun formülleri bu 19 ay çalışmayabilir.

Bununla birlikte daha çok seyahat etmek isterken çözümün aslında yakın çevre ile etkili iletişimden geldiğini farkedebiliriz.

(Ay düğümleri bir burcun baskın olduğu konuları kolaylaştırırken, diğer zıt kutba ilerlememizi ister. Mesela oğlak etkisi son 1.5 yılda iş odaklı olmamızı kolaylaştırdı ancak aile, şefkat, birliktelik konularına odaklanmanızı işaret etti. Yay burcunun haritasında ikizler etkisi zayıfsa kendini ifade etmekte sorun yaşar. Bu dönem iletişim becerilerinizi iyileştirecek araçlara yönelmek size iyi gelecektir. Bogaz çakranızda ifade edilmeyen her enerji boşalmak için bir yol bulduğunda rahatlayacaksınız. Eskisi gibi bunun yerine alıp başını yollara düşmek formülü şifalanma anlamında çalışmayacaktır.)

Demet Yıldırım

demetyildirim.com
Laya Holistic Terapi
@layaholistic/instagram
@laya.store/instagram

Seanslar : 05315104865
Ürünler : 05551014244